Zawieszenie w hotelu lustra w stylu retro

Nad zmianą wystroju w recepcji hotelu zastanawiałem się już jakiś czas temu. Nie miałem pomysłu i dlatego odkładałem to w czasie. Ostatecznie uznałem, że wystarczy jakiś drobny dodatek, który wpłynie na wystrój i na tym się skupiłem, bo miałem czas, żeby się tym zająć.

Ściana w recepcji hotelu z lustrem retro

lustro retroRozejrzałem się po recepcji i doszedłem do wniosku, że jedna ściana była całkowicie pusta. Przydałby się tam jakiś obraz, albo lustro. Z racji, że obrazy w recepcji były już zawieszone, to postawiłem na duże lustro retro, ponieważ idealnie będzie ono pasowało do całego wystroju. Wszystkim zajmowałem się zawsze osobiście, dlatego wybór lustra i jego kupno także postanowiłem samodzielnie załatwić. Wybrałem się do największego w mieście sklepu z lustrami, ponieważ musiałem mieć pewność, że znajdę to, czego potrzebuje. Na szukanie lustra w kilku sklepach nie miałem czasu. W sklepie był spory wybór luster, jednak ja skupiłem się tylko na tych, które były duże. Znalazłem sporo luster w stylu retro i miałem dość trudny wybór, ponieważ one wszystkie prezentowały się doskonale i pasowały do wystroju hotelowej recepcji. Ostatecznie postawiłem na lustro ze złotą ramą, bo ono spodobało mi się najbardziej. Zapłaciłem za nie i zleciłem jego dostawę prosto do hotelu. Nie zamierzałem sam zawozić lustra, bo nie chciałem, żeby uszkodziło się w czasie transportu. Tego samego dnia około godziny osiemnastej kierowca z lustrem pojawił się w hotelu i mogłem je zawiesić na ścianie.

Była to może niewielka zmiana, która jednak miała ogromny wpływ na wystrój w recepcji. Lustro było codziennie myte, żeby było czyste przez cały czas. Byłem dumny, że przeprowadziłem taką zmianę, ponieważ była ona bardzo korzystna dla hotelu. Zmiany były dobre.