Weekend spędzony w pensjonacie

Ten weekend zdecydowanie miał należeć do mnie. Zamierzałam odpocząć i musiałam wyjechać gdzieś daleko. W domu zawsze było pełno ludzi a mama często prosiła mnie o różne przysługi. Chciałam spędzić weekend w samotności i dlatego zdecydowałam się na wyjazd.

Wynajęcie pokoju w poleconym pensjonacie

pensjonaty kudowa zdrójMoja koleżanka z pracy Agnieszka poleciła mi pensjonat, do którego jeździła zawsze, kiedy chciała odpocząć. Dodała, że tam, gdzie jeździ są najlepsze pensjonaty Kudowa Zdrój była miejscowością, w której nigdy nie byłam, dlatego postanowiłam pójść za radą koleżanki i tam właśnie spędzić weekend. Agnieszka wskazała mi konkretny pensjonat, w którym była już kilka razy i zapewniła mnie, że będę zadowolona. Dlatego postanowiłam wynająć pokój w tym konkretnym miejscu. Agnieszka mi nieco opowiedziała na jego temat i tym samym przekonała jeszcze bardziej do tej decyzji. Dobrze trafiłam, ponieważ na weekend był wolny pokój z balkonem, co zdecydowanie mi odpowiadało. Miało być ciepło, dlatego planowałam poczytać książkę na świeżym powietrzu. W okolicy było bardzo spokojnie a w pensjonacie rzadko bywali rodzice z dziećmi, co miało zapewnić mi jeszcze większy komfort i spokój. Na miejsce dotarłam dużo wcześniej i jeszcze poszłam na spacer, ponieważ chciałam rozejrzeć się po okolicy. Było cudownie. Kiedy już zameldowałam się w pokoju, to postanowiłam wziąć prysznic i się odświeżyć po podróży. Wszystko w moim pokoju było nowoczesne i stylowe. Trafiłam chyba do najlepszego pensjonatu.

W weekend solidnie wypoczęłam i naładowałam baterie. Spotkałam się z koleżanką w poniedziałek w pracy i opowiedziałam jej o swoich wrażeniach. Wiedziała, że będę zadowolona i dlatego właśnie poleciła mi ten konkretny pensjonat. W tym roku na pewno jeszcze tam pojadę.