Szlafrok z haftem

Święta coraz bliżej, a ja jak co roku zastanawiam się od miesiąca nad pomysłami na prezent. Zawsze starałam się wybierać rzeczy, które wywołają uśmiech na twarzy osoby, której dany prezent podaruję. I tym razem nie zamierzam postąpić inaczej. Według mnie odpowiedni prezent to taki, który jest bliski sercu obdarowanej osoby.

Szlafrok z imiennym haftem

szlafroki z haftemPrzeszukując kolejną godzinę internet w poszukiwaniu idealnego prezentu dla mojej drugiej połówki natknęłam się na sklep, który w swojej ofercie posiada szlafroki, na których możemy umieścić wybrany przez siebie napis. Od zawsze byłam wielką fanką prezentów spersonalizowanych. Do z nich najbardziej się cieszyłam, kiedy moi przyjaciele po uściskach wręczali mi upominkowe torebki. I mimo, że przy nich nie dawałam po sobie poznać, to jednak doskonale widziałam, że te do których się przyłożyli z pewnością pozostaną na długie lata. Wracając do prezentu świątecznego. Mój partner jest typowym zmarzluchem. Do spania, gdyby tylko mógł najchętniej zakładałby skarpetki po same kolana. Od razu więc, gdy zobaczyłam ofertę tego sklepu w mojej głowie zaświeciła się lampka. Według mnie szlafroki z haftem są idealnym pomysłem na prezent, dla takich zmarzluchów. Pozwoli on na opatulenie się po wstaniu z ciepłego łóżka na zimną podłogę o poranku. Nie ukrywam również, świetnie będzie patrzeć na faceta, który każdego dnia nie rozstaje się z prezentem ode mnie. Pozostaje jedynie zastanowić się, co mogę zlecić firmie, aby nadrukowała na nim. Może jego imię?

Wielką radość sprawia mi, gdy ważna osoba poświęci swój cenny czas, na zastanowienie się jaki prezent sprawi mi radość. Nie chcę być zatem dłużna i sama miesiąc przed świętami sporządzam listę osób, które dostaną ode mnie prezent i do każdej z nich dopasowuję ten idealny. Warto dbać o swoich najbliższych, nie żałujmy więc czasu i wysiłku dla nich.