Szkoła językowa otwiera na świat

 

Na początku zaznaczę, że jestem seniorem, jednak użytkowanie internetu nie jest dla mnie żadną nowością. Jestem samoukiem i do wszystkiego doszłam sama, nie musiałam prosić wnuków o pomoc. Szybko pojęłam zasady działania komputera i wkroczyłam w świat internetu.

Nauka języków obcych zawsze przydatna

szkoła językowa z KatowicW internecie jednak bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego. Kiedyś nie wiedziałam nawet co to znaczy ”OK”. Później już tam czegoś się sama nauczyłam, ale czułam, że nadal mam braki. Zastanawiałam się, czy szkoła językowa z Katowic jest jeszcze dla mnie, czy nie jestem trochę za stara na naukę. Jednak postanowiłam któregoś dnia zaszaleć i wybrać się tam z ciekawości. Na samym wejściu wszyscy zaczęli się mną zachwycać, i mówić, że nigdy nie jest za późno na naukę i są ze mnie dumni, że postanowiłam rozpocząć naukę języka angielskiego. To mnie podbudowało i wybrałam się na pierwsze zajęcia, żeby zobaczyć, jak to wygląda. Fakt, byłam tam najstarsza, ale też nie jakoś tak super. Były kobietki troszkę tylko młodsze ode mnie. Na wielką pochwałę zasłużyła moja nauczycielka. Potrafiła tak nam wszystko wytłumaczyć, że każdy szybko załapał o co chodzi i w przeciągu kilku dni mogłam już nawet prowadzić krótkie dialogi.

Jak widać nie ma granicy wiekowej, w której trzeba usiąść i przestać się uczyć. Człowiek uczy się całe życie i dopóki ćwiczymy i trenujemy umysł, to jesteśmy w stanie zapamiętywać różne informacje. Ja umiem już całkiem sporo i jestem na poziomie szkoły średniej z moją umiejętnością mniej więcej.