Sprawdzona firma kurierska zagraniczna

Bardzo dużo osób mieszkających za granicą wysyła paczki doswoich rodzin w Polsce. Zagraniczne słodycze, kawy, proszki do prania czy inne artykuły spożyuwcze i środki chemiczne są po prostu dla niektórych lepsze. Dlatego firm oferujących przewozy paczek kurierskich jest coraz więcej. Tym bardziej, że paczki pocztą są dużo droższe od paczek wysyłanych właśnie firmą kurierową.

Cennik paczek kurierskich wysyłanych z Anglii

kurier z anglii do polskiW okresie świąt Bożego Narodzenia firmy kurierskie kursujące między Polską, a Anglią mają pełną listę zleceń. Kursów jest zdecydowanie więcej jak w innych miesiącach. Polacy mieszkający w Anglii wysyłają prezenty dla swoich rodzin w Polsce i odwrotnie. Rodziny z Polski wysyłają polskie smakołyki do swoich dzieci, które wyjechały do Anglii za pracą, a niestety nie mogą przyjechać do Polski na święta. Dodatkowo coraz częściej, kurier z Anglii do Polski jest tańszy od bagażu lotniczego. Dlatego jeśli lecimy z Anglii do Polski na wakacje czy święta to swoje rzeczy np. ciuchy wolimy wysłać paczką kurierem, niż wykupywać bagaż lotniczy. Jest to coraz częściej spotykane zwłaszcza wśród samotnych mam podróżujących z dziećmi. Nie muszą one dźwigać swoich walizek, martwić się o niego na lotnisku itp. Ponad to dobry i sprawdzony kurier czy przewoźnik potrafi w ciągu dwóch dni dostarczyć przesyłkę z Anglii do Polski. Czas dostawy jest zatem niebywale krótki. Koszt paczki około 25 kg. waha się w przedziale 20-30 funtów brytyjskich.

Zanim wyślemy swoją paczkę kurierem do Polski sprawdźmy wiarygodność danego kuriera. Dobra firma kurierska dba o swoich klientów. Zadowoleni klienci napewno na różnych forach internetowych polecają różne firmy zajmujące się przewożeniem paczek. Warto więc zaznajomić się z różnymi opiniami niż potem żałować wyboru.