Składany stół cateringowy

 

Głównym miejscem naszych rodzinnych imprez jest dom moich rodziców, a konkretniej to ogród za domem. Jest to piękne miejsce, które jest dumą mojej mamy. Sama posadziła tam najdrobniejszą roślinkę i po przejściu na emeryturę jest to jej oczko w głowie. Trzeba przyznać, że ogród robi nieustające wrażenie na całej rodzinie, dlatego też chętnie spotykamy się właśnie tam niezależnie czy to urodziny, czy przyjęcie okolicznościowe.

Stół na imprezy plenerowe

stół cateringowyImpreza dla gości zawsze wiąże się z jedzeniem. To raczej oczywiste, że poczęstunek na przyjęciu jest koniecznością, a plenerowe przyjęcia rządzą się swoimi zasadami jego podawania. W naszej rodzinie niezbędnikiem każdej imprezy jest składany stół cateringowy. Ten wspaniały mebel ogrodowy został tak skonstruowany, aby z łatwej do przechowywania w walizki przeistoczyć go w stabilnej konstrukcji stół do serwowania najróżniejszych potraw. Czasami służy jako otwarty bufet innym razem zasiada do niego cała rodzina. Po prostu dostosowuje się do naszych potrzeb. Służy nam już parę lat bez większych oznak użytkowania. Jego powierzchnia jest odporna na zabrudzenia i czyści się bez większego wysiłku. Z takim wyposażeniem nie straszna nam żadna impreza plenerowa. Ogród rodziców jest zawsze gotowy do przyjmowania gości. Jedyną przeszkodą bywa kapryśna pogoda. Niestety, choć byśmy chcieli, nie na wszystko możemy mieć wpływ.

Mam nadzieje, że tak będzie w naszej rodzinie zawsze. Chce, żeby moje dzieci, a nawet wnuki mogły mieć urodzinowe przyjęcia organizowane w pięknym miejscu jakim jest ogród za domem. O jedno na pewno nie muszę się martwić. Nasz składany stół cateringowy wytrzyma jeszcze wiele takich przyjęć. I pewnie będzie mieć do tego wiele okazji. Stanowimy w końcu bardzo zgarną familijną gromadkę.