Samochodziki na akumulator

Dzieci tak samo jak dorośli, lubią się bawić zdalnie sterowanymi zabawkami. Różnego rodzaju drony, samoloty, czy samochody są bardzo często kupowane na prezent dla dzieci niemalże w każdym wieku. Elektronika zdominowała nasz życie.

Jakie są modele samochodów na akumulator?

sklep z samochodzikami na akumulatorDzieci lubią się bawić kreatywnymi zabawkami, które rozwijają ich wyobraźnię, albo dają dużo możliwości. Zwykłe zabawki mogą się dzieciom szybko nudzić, a takie, które potrafią się samodzielnie poruszać wzbudzają ich ciekawość. Sklep z samochodzikami na akumulator posiada zabawki dla dzieci w wieku powyżej trzeciego roku. Samochody są sterowane zdalnie przez niewielkie urządzenie zawierające joystick i kilka przycisków do manewrowania nim. Jest ono zasilane przez akumulator, albo na niewielkie baterie i nie potrzebuje dużo prądu. Dostępne są samochodziki różnej wielkości dla chłopców i dziewczynek. Najprostsze modele mogą jedynie jechać do przodu i tyłu, a bardziej zaawansowane są w stanie skręcać. Mogą być w formie samochodów terenowych, kabrioletów, lub zwykłych osobowych. Dla dziewczynek zdalny samochód jest najczęściej w formie różowego kabrioletu, który jest wierną kopią samochodu lalki Barbie. Taką zabawką chętnie się bawią ojcowie, dlatego to ich najczęściej można spotkać z dzieckiem. Samochód na akumulator wystarczy raz na czas podładować, aby można się było cieszyć dalszą zabawą. Zasięg samochodu wynosi od kilku do kilkunastu metrów i możemy się nim bawić w domu, lub na dworze. Ważne żeby była w miarę równa nawierzchnia.

Ceny samochodów na akumulator zaczynają się od około dwustu złotych. Pojazdy imitujące znane marki, są najczęściej droższe. Najtaniej kupimy je w sklepach zabawkowych w internecie w sezonie wyprzedaży. Taka zabawka świetnie się nadaje na prezent.