Rzetelne szkolenie z VAT

Większość osób nie zna się na rachunkowości i ma problemy nawet z rocznym rozliczeniem. Co najwyżej wiedzą, czym jest netto i brutto, i że istnieje podatek od towarów i usług. Laikom taka wiedza wystarczy, ale specjalistom zdecydowanie nie.

Czego się nauczymy na szkoleniu z VAT?

szkolenie vat od podstawW polskim prawie można spotkać wiele rodzajów podatków, ale bez wątpienia najpopularniejszym i przynoszącym największe zyski państwu, jest podatek od towarów i usług. Jest on wliczony w wartość każdego kupowanego produktu czy usługi, więc jest powszechny. Wiedzę na jego temat można zdobyć w trakcie nauki w liceum ekonomicznym, na studiach ekonomicznych czy uczęszczając na szkolenie VAT od podstaw. Jest ono kierowane przede wszystkim do osób, które dopiero zaczynają przygodę z podatkami, ponieważ widza jest przekazywana od samego początku. Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się czym jest podatek od towarów i usług, jakie są jego stawki, jak i kiedy się go nalicza oraz jak go rozliczyć. Na podstawie podatku VAT, przedsiębiorca może mieć obowiązek dokonania wpłaty podatku w wyniku niedopłaty lub może otrzymać zwrot z Urzędu Skarbowego, jeżeli wystąpi nadpłata. Kursanci poznają sposoby wyliczania podatku i sporządzania odpowiednich dokumentów związany z podatkiem VAT, które trzeba każdego miesiąca składać w urzędzie. Poza szkoleniem z podatku od towarów i usług, prowadzone są identyczne szkolenia z podatku dochodowego czy CIT. Zapisy na kursy są realizowane przez cały rok, gdyż jest bardzo dużo chętnych.

Dla przeciętnego obywatela, wiedza przekazywana na szkoleniu, nie będzie zbyt użyteczna, ponieważ jest tu dużo teorii i wyliczeń. Za to osoby, które chcą pracować w księgowości, będą zachwycone szkoleniem, bo temat w pełni odpowiada ich potrzebom zawodowym.