Przywiezienie roletek od producenta z Kielc

Zenek, mój starszy brat zawsze miał dobre pomysły i dlatego lubiłem słuchać jego rad. Kiedy zaoferował mi, żebyśmy otworzyli sklep, to nie zastanawiałem się nad jego ofertą ani przez chwilę. Wiedziałem, że odniesiemy sukces, bo Zenek wiedział co robi. To był bystry facet.

Sprzedaż najlepszych roletek

roletki z KielcObowiązkami się podzieliliśmy w taki sposób, że każdy z nas zajmował się tym, na czym się znał. Zenek zajmował się sprzedażą i rozliczeniami a ja zamówieniami i montażem. W sklepie oferowaliśmy rolety i żaluzje. Produkty te cieszyły się sporym powodzeniem. Od niedawna klienci zaczęli dopytywać o roletki, dlatego postanowiłem od razu podjąć negocjacje z producentem i wszystko załatwić. Zamówiłem roletki z Kielc, bo tam mieściła się firma tego producenta. Wziąłem więc auto dostawcze i pojechałem do tego miasta. Na szczęście nie było to tak daleko i wiedziałem, że dość szybko temat załatwię. Kiedy już wróciłem, to Zenek miał pięciu klientów na roletki. Pojawili się oni po piętnastu minutach. Jeden z klientów zlecił montaż roletek w swoim domu i pojechałem na to zlecenie. Zenek skorzystał z oferty najlepszego producenta i jak się okazało, nasz sklep sprzedawał najlepsze roletki w mieści. Klienci chętnie polecali nasz sklep i były momenty, że miałem dużo pracy i wracałem często do domu późnym wieczorem. Oczywiście miało to przełożenie na finanse, bo dzięki temu zarabiałem o wiele więcej. Największym zainteresowaniem cieszyły się roletki i je zamawiałem najczęściej.

Po miesiącu zatrudniliśmy z bratem jedną osobę do pomocy, bo zamówień na montaż rolet było tak dużo, że ja sam już sobie z tym wszystkim nie radziłem. Montaż oferowany był w bardzo niskiej cenie i dlatego ludzie tak chętnie z tego korzystali. Odnieśliśmy z bratem sukces.