Prezent w postaci obrazu

Wymyślenie prezentu z okazji rocznicy ślubu rodziców nie jest wcale takim prostym zadaniem, jak by się mogło wydawać. Moi rodzice za miesiąc świętować będą trzydzieści lat wspólnego życia i z tej okazji organizowana jest huczna impreza. Długo zastanawiałam się co im kupić, aż w końcu koleżanka podpowiedziała mi pewien ciekawy pomysł.

Portret namalowany na zamówienie

unikalny obraz malowany na płótnieMoi rodzice w przyszłym miesiącu świętować będą trzydziestą rocznicę ślubu i z tej okazji organizowana będzie huczna impreza. Na tą wyjątkową okazję chciałam rodzicom podarować równie wyjątkowy prezent. Długo zastanawiałam się nad tym, co to może być. W końcu zainspirowała mnie moja koleżanka. Podpowiedziała mi, że doskonałym pomysłem może być unikalny obraz malowany na płótnie, przedstawiający na przykład portret moich rodziców. Takie obrazy maluje moja znajoma. Wykonuje je na podstawie zdjęć w takiej technice, jakiej zażyczy sobie klient. Uznałam, że będę chciała obraz malowany farbami olejnymi, gdyż zawsze podobała mi się struktura obrazów malowanych w ten sposób. Co prawda obrazy olejne są najdroższe i długo schną, jednak cena jest adekwatna do końcowego efektu. Pięknie się błyszczą i mają bardzo naturalną kolorystykę. Zawsze podziwiałam artystów, że potrafią na płaskie powierzchni tworzyć tak piękne obrazy. Szczególnie fascynują mnie portrety. Zamówiłam więc portret rodziców w dużym formacie na płótnie. Obraz po ukończeniu oprawie w ramę i zapakuje w jakiś ładny papier.

Jednym z ciekawych pomysłów, na przykład na rocznicę ślubu, jest zamówienie ręcznie malowanego obrazu. Ja zdecydowałam się na tego typu podarunek dla moich rodziców. Znajoma namaluje mi na dużym płótnie portret rodziców. Wybrałam technikę olejną, dlatego, że bardzo podobają mi się obrazy malowanej farbami olejnymi właśnie.