Postawienie aluminiowego masztu flagowego w dobrej cenie

Kiedy żona postanowiła założyć biznes, to mocno jej kibicowałem. Pomagałem jej jak tylko potrafiłem, ale na pewnym etapie postanowiliśmy, że ona będzie się zajmować sprzedażą i wszystkim, co związane z produktami, ja mogę skupić się na sprawach finansowych, księgowych i reklamowych. Taki nasz układ działał świetnie i uznaliśmy, że z takim podziałem ról jesteśmy w stanie osiągać bardzo dobre wyniki.

Tanie flagi do zawieszenia na aluminiowym maszcie

maszt flagowy aluminiowy cenaJako sklep branżowy mieliśmy wielu klientów. Nasz punkt rozwijał się z każdym miesiącem coraz bardziej, aż zaczęliśmy planować otwarcie kolejnych takich punktów, również w innych miejscach. Na drugim końcu miasta znaleźliśmy bardzo fajny lokal, który idealnie pasowałby do naszej działalności. Ja miałem zająć się przygotowaniem go do odpowiedniego funkcjonowania, ale w pierwszej kolejności chciałem pomyśleć o odpowiedniej formie reklamy. Drugi lokal miał bowiem się znajdować w dosyć specyficznym miejscu, gdzie łatwo mógłby się zagubić pośród innych firm. Postanowiłem, że kupię maszt flagowy aluminiowy cena nie grała roli. Po zamontowaniu go przed sklepem zawiesi się na nim flagę z naszym logo. W ten sposób lokal będzie widoczny już z daleka, a osoby, które skojarzą nasze logo z miejsca będą wiedziały gdzie przyjść. Wyjaśniłem swój pomysł żonie i stwierdziła, że maszt i flaga może faktycznie być skutecznym sposobem na promocję w nowym miejscu.

Gdy udało się już wszystko zorganizować, to znaczy dostosować lokal, uzupełnić asortyment oraz odpowiednio ustawić maszt z flagą, to można było oficjalnie rozpocząć start nowego punktu usługowego. Przygotowani do tego nowi pracownicy byli gotowi, by dać z siebie wszystko. Liczyliśmy, że nowa forma reklamy przyciągnie jak najwięcej klientów.