Popularny Kross Level 4.0

 

Firma Kross to producent rowerów każdego typu, jednakże jednoślady górskie, to zdecydowanie ich domena. Flagowa seria Level to jedna z najlepiej sprzedających się w całej ofercie Krossa. Model 4.0 to rower, który zdecydowanie warto polecić kobietom, jak i mężczyznom. 

Ile zapłacimy za Level 4.0 od Krossa?

kross level 4.0O tym rowerze napisano już wiele, jednakże nie każdy miał okazję się zetknąć z branżową prasą. Zacznijmy od bazy Levela 4.0, jest nią oczywiście aluminiowa rama, lekka i odpowiednio wyprofilowana. Jeśli chodzi o koła, producent daje nam wybór. Możemy wybrać klasyczne, dwudziesto siedmio i pół calowe, jak i większe i grubsze w rozmiarze dwudziestu dziewięciu cali. Druga opcja jest bardziej polecana dla osób, które często jeżdżą w terenie i nie unikają drogowych przeszkód. Kross Level 4.0 jest wyposażony w napęd, pozwalający nam na zmianę aż dwudziestu siedmiu biegów. Dodajmy też, że w tym modelu mamy do czynienia z dwiema przerzutkami – tylną i przednią. To bardzo przydatne rozwiązanie, zwłaszcza podczas pokonywania stromych podjazdów i pochyłych wzniesień. Amortyzator o stu milimetrowym skoku i blokadą w manetce, zadba o tłumienie nawet najsilniejszych drgań, co znacznie odciąża nasze nadgarstki i przedramiona. Level 4.0 to rower bezpieczny, o co dbają między innymi tarczowe, hydrauliczne hamulce, które zadziałają niezawodnie nawet w najcięższych warunkach terenowych i pogodowych. Jeśli poszukujemy roweru do trzech tysięcy złotych, to Level „czwórka” na pewno jest w tej kategorii faworytem.

Nie trzeba wydawać worka pieniędzy, żeby mieć dobrego „górala”, czego dowodzi właśnie Level 4.0. Tutaj, za rozsądne pieniądze otrzymujemy wszystko, czego potrzeba zarówno do jazdy w ciężkim terenie, jak i do przejażdżek rekreacyjnych.