Musiałem okleić szyby w biurze

Moja firma prężnie się rozwija, jakiś czas temu kupiliśmy kolejne biuro. Całość urządzenia oraz zaaranżowania biura pod nasze potrzeby zajęła nam sporo czasu. Jako iż nowe biuro znajduje się od południowej strony musiałem zadbać o komfort pracy moich pracowników. Zleciłem więc montaż klimatyzacji, wszystko szło świetnie aż do pewnego momentu.

Poszukiwania fachowców od oklejania szyb w Gdańsku

oklejanie szyb gdańskLato w tym roku było wyjątkowo upalne. Jak na Polskę długie utrzymywanie się temperatury powyżej trzydziestu stopni Celsjusza nie jest normalne. Klimatyzatory w biurach chodziły na pełnych obrotach, nie można było jednak przesadzać, bo każdy miałby zapalenie gardła już po tygodniu. Ostre światło od naszego słońca dawało się wszystkim we znaki. Musiałem coś z tym zrobić, przecież w takich warunkach nie dało się efektywnie pracować. Postanowiłem znaleźć fachowca, który naklei na szyby naszego biura specjalną folię, która nie przepuszcza tyle światła słonecznego co skutkuje znacznym obniżeniem nagrzewania się wnętrza pomieszczenia. Usiadłem do komputera cały zlany potem otworzyłem wyszukiwarkę i wpisałem frazę – oklejanie szyb gdańsk. Wyskoczyło mi wiele firm oferujące swoje usługi na terenie naszego miasta. Po zagłębieniu się w opinie oraz oferty kilku firm zdecydowałem się zadzwonić do tej, która wydawała się najlepsza w stosunku jakość do ceny. Uzgodniłem termin spotkania w celu określenia kosztów montażu.

 

Na spotkaniu fachowiec z firmy oszacował wstępnie ile nałożenie specjalnej folii na szyby w moim biurze będzie kosztować. Cena nie była wygórowana, od razu zgodziłem się i prosiłem o jak najszybsze rozpoczęcie prac. Ekipa pojawiła się już następnego dnia z samego rana. Szybko uporała się z założeniem folii. Już następnego dnia czuć było, że to był bardzo dobry pomysł.