Metalowy jeleń do salonu

Przeprowadzałam się z mężem do nowo wybudowanego domu. Mój mąż jest z zawodu informatykiem, ale ma tez hobby. Jego zainteresowaniem są polowania, nie pochwalam tego, ale musiałam to zaakceptować dlatego że nie udało mi się tego nigdy niczym zastąpić. On to po prostu kocha i traktuje jak swoje drugie życie.

Głowa jelenia na ścianie

jeleń z metaluMój mąż uparł się, żeby w salonie wisiały jego myśliwskie trofea. Niestety nie mogłam się na to zgodzić dlatego że nasz sześcio letni syn się ich bał a tez ja sama za nimi nie przepadałam. Zaproponowałam mu, żeby powiesił je sobie w innym pokoju na przykład w gabinecie a w salonie powiesił replikę. Zgodził się, ale po warunkiem ze to ja znajdę sztuczna replikę głowy jelenia. Nie miałam z tym problemu, bo na Internecie było dość sporo takich rzeczy. Jeleń z metalu wydawał mi się najodpowiedniejszy. Wyglądem bardzo przypominał oryginał, lecz był wykonany z metalu wiec wszyscy wiedzieli ze nie jest prawdziwy. Bardziej chodziło o to, żeby anatomicznie jak najbardziej ten jeleń był podobny. Oboje z mężem wiedzieliśmy, że nie da się kupić metalowej identycznej repliki, jest to fizycznie nie możliwe do wykonania. Na całe szczęście mój mąż nie przywiązywał do tego dużej wagi dlatego że wszystkie swoje prawdziwe i naturalne myśliwskie trofea miał powieszone w innym pokoju. Zamówiłam jelenia z metalu przez Internet no i pozostało tylko czekać na kuriera z przesyłką. Miałam tylko nadzieje, że paczka nie przyjedzie uszkodzona.

Dwa dni czekałam, tyle zajęło wysłanie paczki ze sklepu i dostawa kurierem. Bardzo szybko, byłam zadowolona. Największe nerwy miałam tylko wtedy jak sprawdzałam przy kurierze czy zawartość nie jest uszkodzona, bo trochę karton był wgnieciony. Na szczęście jeleń był cały a mąż jak wrócił do domu był zadowolony.