Łazienka z nowym grzejnikiem pięknie wyglądała

Mąż zadzwonił do mnie ze sklepu i przekazał mi, ze grzejniki, które mi się podobały są w promocji. Zdecydowaliśmy się na ich zakup i bardzo się z tego faktu cieszyłam. Robiliśmy remont w łazience. Mój brat pomagał mojemu mężowi w kładzeniu płytek. Mieli przy tym sporo zabawy bo nasza łazienka nie była w standardowym kształcie.

Nowy grzejnik bardzo nam się podobał

grzejnik terma zigzagTrzeba było ciąż płytki i sporo czasu na tym schodziło. Remont, który mieliśmy był generalny. Do tej pory mieliśmy stare płytki jeszcze po poprzednich właścicielach, zupełnie nam się nie podobały. Zdecydowaliśmy się na usunięcie wszystkiego z łazienki łącznie z grzejnikiem. Powoli wszystko sobie kompletowaliśmy. Zależało nam na tym żeby łazienka była elegancka. Nie zamierzaliśmy w najbliższej przyszłości robić znowu remontu więc nad zakupem poszczególnych rzeczy bardzo dokładnie się zastanawialiśmy. Grzejnik terma zigzag był elegancki i od razu mi się spodobał. Był wydajny i dobrze sprawdzał się w pomieszczeniach takich jak łazienka. Sprzedawca polecał nam go ale wstrzymaliśmy się z zakupem ze względu na wysoką cenę. Kiedy jednak mąż zobaczył, że można go kupić w promocji to już się więcej nie zastanawialiśmy. Mąż potrafił go zamontować. Muszę przyznać, ze nie sądziłam że prace remontowe będą tak sprawnie im szły mimo wielu komplikacji w ciągu trzech tygodni remont był zakończony. Łazienka z nowym grzejnikiem pięknie się prezentowała.

Bardzo mi się podobała i chętnie spędzałam tam swój wolny czas i relaksowałam się w trakcie kąpieli czy robienia makijażu. Łazienka była do nas dostosowana i spełniała nasze wymagania. Włożyliśmy w zakup materiałów sporo pieniędzy ale efekt końcowy był tego wart. Mąż był z siebie bardzo zadowolony. Byliśmy też wdzięczni bratu za pomoc i czas, który poświęcił.