Ile kosztują nasiona marihuany?

Zapewne wielu z nas widziało w internecie reklamy sklepów z nasionami konopi. Robią się one coraz bardziej popularne, ponieważ poszerzył się zakres stosowania nasion. Dziś sprzedaje się je nie tylko w celach kolekcjonerskich ale również jako przyprawy oraz kadzidła. 

Ziarna konopi w sklepach internetowych

nasiona konopi w sklepieDobre ziarno to tylko takie, które jest zdolne, by wydać plon. W przypadku marihuany, tylko żeńskie mają tą zdolność. Dlatego nasiona w sklepach internetowych są feminizowane, czyli pełnowartościowe. Natomiast ziarna męskie, nie przedstawiają żadnej i nie nadają się nawet jako przyprawy. Nasiona konopi w sklepie internetowym są najwyższej jakości i pochodzą wyłącznie z legalnych upraw. Najczęściej tych europejskich zlokalizowanych w Holandii oraz Szwajcarii. Jeżeli mamy do czynienia z dobrym sklepem internetowym, to z całą pewnością, na każdej partii nasion, znajdziemy datę ich ważności. To kluczowe, ponieważ tylko świeże nasiona to gwarancja najlepszego, czystego plonu. Koszt nasion konopi zależy od gatunku, jaki reprezentują. Oczywiście im jest on bardziej popularny i mocny tym cena nasion będzie większa. Jednak spokojnie, nasiona to zakup na każdą kieszeń, ponieważ koszt jednego waha się od kilku złotych do kilkunastu. Jeśli chodzi o przesyłkę z nasionami, to jest ona bardzo dyskretna i postronne osoby nie mają możliwości zorientowania się, co zawiera. Nie musimy też na nią długo czekać, ponieważ sklepy internetowe realizują je najczęściej w czterdzieści osiem godzin.

Nasiona marihuany są też bardzo popularne w kuchni azjatyckiej zwłaszcza indyjskiej. Zresztą w modnych restauracjach można znaleźć nawet całe menu oparte na konopiach i jej nasionach. Polscy kucharze również coraz częściej eksperymentują z tym składnikiem.