Całkowicie sterylny derma roller

Każda kobieta ma cellulit i każda w pewnym wieku zaczyna zmagać się ze zmarszczkami. To zupełnie normalna zjawisko, którego nie pokonamy, ale możemy  je skutecznie zmniejszyć lub opóźnić. Służy do tego jedno, małe urządzenie, które kupimy za małe pieniądze. 

Jakie efekty dają derma rollery? 

sterylny derma rollerNieprawdą jest, że tylko w salonach kosmetycznych możemy profesjonalnie dbać o swoją skórę, ponieważ jest wiele zabiegów do wykonywania w domu. Przy zachowaniu kilku podstawowych zasad, efekty działania tychże metod mogą nas mile zaskoczyć. Sterylny derma roller jest numerem jeden wśród tanich i skutecznych urządzeń. Najtańsze modele kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych, a najdroższe sięgają wartości kilkuset złotych. Derma roller jest niewielkim przyrządem składającym się z rączki do trzymania i wałka, na którym znajdują się niewielkie igiełki. Ich długość może być różna, ze względu na efekt jaki chcemy uzyskać lub miejsce w jakim będzie stosowany. Najkrótsze igły wykorzystuje się na twarzy, a najgrubsze do miejsc, gdzie skóra jest gruba, czyli uda i pośladki. Stosowanie derma rollera pozwala na szybkie pozbycie się cellulitu, spłycenie blizn i zmarszczek, rozjaśnia rozstępy, czy pozwala zmniejszyć widoczne zagłębienia po porach. W trakcie użytkowania, na skórze powstają mikrouszkodzenia, przyczyniające się do wzmożonej produkcji kolagenu. Efekty są widoczne już po kilku zastosowaniach, szczególnie jeżeli stosujemy po jego użyciu odpowiednie kosmetyki. Bardzo ważne są sterylne igły, który zapewniają bezpieczeństwo. 

Tanie modele derma rollerów posiadają zwykłe, stalowego igły, które nie są zbyt trwałe. Najlepsze są igły tytanowe, gdyż łatwo można czyścić i dezynfekować przed i po każdym zabiegu. Można go wykorzystywać raz do dwóch razy w tygodniu.